Toplu Ulaşım Yönetici Eğitimleri Geri Bildirimleri

(İsimsiz Formlar)
 • İnsanların yeteneklerine göre değerlendirilmesi gerektiğini öğrendim. İnsanın kendine olan özgüveninin önemini ve yöneticilerin de alt tabakalarındaki kişilere değer vermesi gerektiğini gördüm. Ama bizim üst yöneticilerimiz adaletli davranmıyorlar. İnsanlar mevki sahibi olduklarında geldikleri yeri unutuyorlar.

 • Seminerde ruh halimizin bile değiştiğini bile fark ettim. Anlatılanlarla kendimi karşılaştırdım. Benim için çok iyi oldu. Teşekkürler.

 • Kuruma ve çalışana hizmet edene sevgi, saygı ve güvenin önemi, birlikte hareket etmenin takım olmanın önemini gördüm. Hiçbir şekilde önyargılı olmayarak, iyi iletişim kurarak ve benim üstümdeki yöneticilerin bizleri ve diğer çalışanları dinlemelerini sağlayacağım. Ne yazık ki yöneticilerimizin çoğunluğu önyargılı ve peşin hükümlüler. Çalışanları tanımaya gayret etmiyorlar. Üretilen hizmete değer vermiyorlar. Taraflı ve yanlı davranıyorlar. Kurumuzda; sevgi, saygı, arkadaşlık, ast, üst ilişkilerinin önyargısız, tarafsız bir şekilde geliştirilmesi ve bunun için çaba sarf edilmesini diliyorum.

 • Planlı çalışarak, eksiklerimi tamamlayarak işyerinde başarılı olacağım. Yağcılık yerine gerekli duruşu sergileyerek işyerimi geleceğe taşıyacağım. Yöneticilerin “ben bilirim” tavırları engeldir. Tek adam yönetiminin engellenmesi, çalışanların özgüven kazanmalarının sağlanması gerekiyor. Bu eğitimde işlenen konuların detayında; sorunlarımızı ve çözümlerini konuşarak, iş verimliliği üzerine daha detaylı eğitim almamız gerekiyor. Böyle seminerlerin daha çok verilmesi, bugün bu sunumu yapan Cemal hocaların sayılarının artması dileğimle saygılar…

 • İnsanlara yaklaşım, pozitif düşünce, sabırlı olma konularında bilgilendim. Güler yüzlü yaklaşarak, karşımdaki kişileri dinleyeceğim. Hayata daha motive olarak değerlerime sahip çıkmayı düşünüyorum. Kişilerle daha iyi diyalog kuracağım. Onların da bana daha fazla saygı ve sevgi göstereceklerini düşünüyorum. Bulunduğum yerde daha çok huzur ve adalet sağlayacağıma inanıyorum. Kişilerin bana daha açık olmasını istiyorum. Böyle bir seminere katıldığım için mutluyum.

 • Nasıl yönetici olma gerektiğini, ikna gücünün, disiplinin ve eğitimin önemini öğrendim. Özgüvenim gelişti. Karşımdaki insanları küçük görmeden, uygulama yeteneğimi geliştireceğim.

 • Kendimi öz eleştiri yaptım. Karşımdakinin İNSAN olduğunu asla unutmayacağım. Hoşgörülü, anlayışlı ve karşılıklı sevgi, saygıyla başarıya ulaşacağım. Mükemmel ve kendimizi tanımamızda yararlı bir programdı. Sayın Cemal Bozkurt beye en değerli saygılarımı iletiyorum.

 • Bu eğitimden; kendine güvenip, doğru yaptığına inanarak, bu idarenin geleceği için faydalı olacağını düşünerek, kimseye zarar vermeden çalışmayı öğrendim.

 • İnsan ilişkileri ve davranışlar üzerinde durarak, kendimle yüzleşmemi, artıları ve eksileri değerlendirmemi sağladı. Süre daha uzun olmalıydı. Daha fazla bilgilenmek isterim.

 • Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadan, insanlara yaklaşımı, davranış ve beden dilini kullanarak karşı tarafı olumlu etkilemeyi öğrendik. Arkadaşlarımın bu konuyu önemsemeyeceğini, kısa sürede etkisini kaybedeceğini düşünüyorum. Bu tip seminerler daha uzun zamanda ve sık yapılmalı.

 • Özgüven, karşımızdakine hitap ve liderliğin nasıl olması gerektiğini öğrendik. Öğrendiklerimin hepsini uygulayacağım. İdarecilik ve eğitimcilik konusunda daha fazla bilgilenmek isterim. Çok faydalı bir seminer olduğuna inandım.

 • Kendine saygı, karşındakine saygı ve kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamayı öğrendim. Sürekli kendimi yenileyerek, herkesin düşüncelerinden pay çıkartarak, moral ile çalışacağım.

 • İyi bir yönetici olmak için iyi bir dinleyici ve iyi bir analizci olmak gerekiyor. Başarı için “özgüven-özdeğer-cesaret-umut” taşımalıyız. Bugün öğrendiklerimi ailemle, arkadaşlarımla ilişkilerimde kullanacağım. İş arkadaşlarımızla kurumu daha ileri götürmek için yenilikler yapacağız. En büyük engel siyasetin işe karıştırılmasıdır.

 • Yöneticinin sıfatlarını, asli görevlerini, davranışlarının nasıl olması gerektiğini öğrendim. Algılama ve önyargıları gördükten sonra bakış açım değişti. Aldığım bilgiler doğrultusunda yanlışlarımı düzelteceğim. Tabi engeller var. Yöneticilerimiz de bizi dinlemiyorlar, önyargılı yaklaşıyorlar, başkalarının etkisinde kalıyorlar.  Tabii ki bu seminer çok yararlıydı ama süre daha uzun olmalıydı.

 • Bu çalışma gerçekten çok faydalı. Açıklamak istemiyorum ama üst yöneticiler öğrendiklerimizi uygulamamızda bizi engelleyecektir. Bu çalışma geç kalınmış bir çalışmadır.

 • İletişimde başarı, dinleme, anlatabilme, ön yargısız ve içimizdeki duyguları yönlendirebilme konusunda öğrendiklerimi uygulamaya çalışacağım. Ancak çalıştığımız yerin siyasi olması, birçok üst düzey yöneticiyle iletişim kuramayışımız, istediklerimizi anlatamamamız bu öğrendiklerimizi uygulamamıza engel olacaktır.

 • Karşımdaki kişi kim olursa olsun gözlerinin içine bakarak öncelikle dilemenin önemini fark ettim. Başarılı olmanın arkasındaki değerleri öğrendik. Süre daha uzun olsaydı keşke.

 • Kendime ayna tuttum. Empati göstereceğim. Kendime torpil yapmadan eleştireceğim. Değişeceğim. Gerçekten dinlemeyi bilmeyen toplumuz. Amirin karşısında konuşmak itaatsizlik olarak görülüyor. Konuşturulmayan, konuşmayan, dolaysıyla da iletişim kuramayan toplumuz.

 • Sabırlı olmayı, başarı yolunda önemli kilometre taşlarının sonsuz olduğunu öğrendim. Uygulamanın temelinden başlanılmasını, beden dilinin doğru kullanılmasını düşünüyorum. Herhangi bir engelle karşılaştığımda bugün öğrendiklerimin can simidi olacağını düşünüyorum. Seminerlerin içerikleri arttırılarak devam ettirilmesinin yararlı olacağını düşünüyorum.

 • İletişim becerileriyle, başarıya ulaşmak için yapmamız gerekenleri öğrendik. iş hayatında ekip çalışmasının önemini tekrardan fark ettim. Arkadaşlarımla ve ailemle ilişkilerimde daha özenli olacağım. İşte daha başarılı ve sosyal hayatta da huzurlu olacağım. Kurumumuzun böyle bir eğitimi sağlamış olması bence çok önemlidir. Bunun düşünülmesi bile yöneticilerin personele bakış açısını gösteriyor. Teşekkürler.
Toplu Ulaşım Yönetici Eğitimleri
- Toplu Ulaşım Yöneticileri
error: Content is protected !!