page-header

CB Kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Matematik Mühendisi unvanıyla dönem birincisi olarak mezun olan Cemal Bozkurt, bilişim sistemleri alanında “yazılım mühendisi, sistem programcısı, sistem analist” olarak çalışmış ve çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Uzun yıllar bilgisayar programcılığı dersleri vermiş, bu arada üniversitelerin ilgili bölümlerinde yardımcı ders kitabı olarak önerilen 2 adet kitap yazmıştır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Toplam Kalite Yönetimi anabilim dalında Yüksek Lisans Eğitimiyle Toplam Kalite Yönetimi Bilim Uzmanı unvanı alarak, çalışma hayatına “Yönetim Sistemleri” alanında devam etmiştir.

Ayrıca Pillar Management Associates – IPC / RABQSA onaylı Kalite Yönetim Sistemi Denetçisi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Denetçisi ve Erickson Institute Onaylı NLP Uygulayıcısıdır.

Merkezi İrlanda Waterford’da, yetişkin eğitimleri konusunda dünya çapında faaliyet gösteren Oak Training Ltd. firmasından 52 adet “Kurumsal performans iyileştirme, kişisel gelişim ve yönetim becerileri geliştirme” eğitimlerinin lisanslarını alarak dilimize çevirmiştir.

Akademik bilgilerini uygulama sahalarındaki deneyimi ile birleştirerek, kendi oluşturduğu içeriklerle Türkiye’nin birçok yerinde eğitim ve seminerler vermekte, yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

“Yöneticinin İletişim Ustalığı” eğitimini hikayeleştirerek, “Yolculuk Bir Nefes” isimli kitabını yayımlamıştır (Ocak 2020).

error: Content is protected !!