Beyaz Yaka Yönetici Eğitimleri Geri Bildirimleri

(İsimsiz Formlar)
 • Cemal hocam teşekkürler. Yöneticilerde olması gereken 7 özellik, iyi bir dinleyici olmanın önemi ve yöntemi, negatif ve pozitif düşünmenin detayları hakkında bilgilendim. Eksiklerimi ve yanlışlarımı gözden geçirmeme sebep oldunuz. Yanlış olan önyargı ve alışkanlıklarımdan kurtularak, karşımdakinin bakış açısından olaylara bakabilmeyi, empatiyi becerebilmeliyim.

 • İnsan ilişkileri, yönetim teknikleri, başarılı olmanın yolları üzerine bilgilendim. Bu eğitimden sonra iyi bir dinleyici olacağım. Sorunları kısa sürede çözüme kavuşturacağım. Çalışanlarla iç içe olacağım, karar verme aşamasında cesaretli olacağım.  Yararlı bir toplantıydı.

 • Disiplin, personel ile iletişim ve özgüven (toplulukta konuşma, ikna) hakkında anlatılanları dikkate alarak yaşamımı sürdüreceğim. İnsanları dinlerken başka bir iş yapmayacağım. Müsait değilsem, elimde iş varsa, müsait bir zamanda dinleyeceğim. Eğitim anlamında çok etkiliydi. Teşekkürler. Devamını da isterim.

 • Anlatılanlar içinde en önemlilerinden biri dinleme konusuydu. Kendine saygı ön plana çıktı. Özgüven ve empatinin önemini fark ettim. Dinleme konusunda daha dikkatli olmam lazım. Engeller bana göre bahanedir. Kişisel olarak bunları uygulamaktan vazgeçmemek lazım bence. Çok keyifli zaman geçirdim. Ne kadar özgüveni olarak bilinsem de bana göre tartışılır. Kendimle yüzleşmemi ve eksiklerimi tekrar görmemi sağladı. Teşekkürler.

 • Yöneticilik vasıfları, gelişime açık olmak, birey olmak, pozitif olmak gibi konularda edindiğimiz bilgiler ışığında işyerinde çalışanlara değer vererek yönlendireceğim, liderlik yapacağım. Aile içerisinde eş ve çocuklara karşı bakış açısını değiştireceğim ve sosyal yaşamda öğrendiklerimi uygulayacağım.

 • Daha iyi bir dinleyici olmak, iletişimde önyargılardan uzaklaşmak, insanları mümkün olduğunca yargılamamak suretiyle öğrendiklerimi uygulayacağım. Kurumuzdaki insanların önyargıları, sevgi eksikliği ve kamplaşmalar yüzünden uygulamada sorunlar yaşanacaktır. En önemli sorun, insanların birbirlerini yargılamaları ve fikirlere yeterince saygı gösterilmemesidir.

 • Özgüven, özdeğer, cesaret ve umut kavramlarını sürekli canlı tutarak, beden dilini daha doğru kullanarak, ast ve üstlerimle daha çok iletişim içerisinde olacağım. Kurumumuzda çalışma ortamı siyasetten çok etkilenmekte, vasıfsız eleman bolluğu yaşanmaktadır. Eğitimlerin artırılarak ve genişleyerek sürmesini temenni ediyorum.

 • Çalışma arkadaşlarıma karşı davranışlarımda daha pozitif olmaya çalışacağım, personelimi her yönü ile daha yakından takip edeceğim. Üst yönetimin bizlere daha çok güvenmesini, saygı duymasını ve değer vermesini diliyorum.

 • Bu eğitimde kurumsal iletişimin önemini, davranışların çalışma koşullarını %100 etkilediği, başarılı veya mutlu yaşam için değerli öneriler aldım. Teşekkürler.

 •  Başarılı olmanın yolu sağlıklı bir iletişimden geçmektedir. İş arkadaşlarımla daha özenli bir ortam yaratarak, her sorunuyla birebir ilgilenerek, gerektiğinde çözüm üreterek, onların kuruma daha yararlı ve verimli olmalarını sağlayacağım. Bunlara sosyal yaşantımda da buna özen göstereceğim. Teşekkürler.

 • Maslow’un hiyerarşik ihtiyaçlar teorisi, iletişim yolları ve duygusal zeka konusunda yararlı bilgiler edindim. Üst amirlerle kopukluk ortadan kalkmalı, iş yükü ve zaman kısıtı dengelenmelidir. Bu tür eğitimlerin daha sık yapılması, kurumu oluşturan bireylerin ve dolayısıyla kurumun gelişmesi açısından yararlı olacaktır.

 • Daha iyi dinleyeceğim, daha iyi paylaşacağım ve arkadaşlar arsındaki yardımlaşmayı daha üst seviyeye çıkartarak güçlü bir bağ kuracağım.

 • Bu eğitimde yöneticinin taşıması gereken vasıflar ve astların nasıl yönetileceği konularında bilgilendim. Bundan sonra daha sabırlı ve daha iyi dinleyerek, ailem içinde de çocuklarımı daha iyi dinleyerek öğrendiklerimi uygulayacağım. Daha iyi ekip olacağız.

 • Personelimle daha çok bir araya gelerek onları motive edeceğim. Birlikteliği sağlayıp, ekip çalışmasını artıracağım. Hep birlikte sevgi ve saygı anlayışı içerisinde işlerimizi yürüteceğiz.  Sizinle bu konuları paylaşmak çok zevkliydi. Emeğinize sağlık.

 • Öncelikle dinlerken dikkat eksikliğim olduğunu fark ettim. Bunu çözmekle işe başlayacağım. Bu tür eğitimleri daha fazla almak yararlı olur. Uzun zamandır hasret kaldığımız bir şeydi. Devamlılık sağlanmalı.
Beyaz Yaka Yönetici Eğitimleri
- Ofis Yöneticileri
error: Content is protected !!